Program pro dospělé

Zábava a kouzla v jednom

 

Zábavná magie – STAND UP SHOW

Tento program je  v současné době nejvyhledávanější na všechny typy akcí. Program je postaven s důrazem na humor a improvizační reagování na dané situace v zábavném stylu.  Jiří Krejčí spolupracuje přímo s diváky, kteří se stávají součástí  jeho kouzel. Tím se propojí zábava, vtip a humor s prvky překvapení, magie i napětí.

 

Mikromagie – Table hopping

Kouzelník Jiří Krejčí bude procházet v průběhu večera mezi hosty a předvede speciální triky přímo před Vašimi zraky a v těsné blízkosti, čímž se můžete přesvědčit o naprosté autentičnosti triků a magie. Můžete čekat efekty jako jsou čtení myšlenek, oheň, peníze, levitace, ohýbání železných předmětů a spousty dalších netradičních kouzel s předměty zapůjčených od diváků.

 

Falešná hra SKOŘÁPKY

Skořápky jsou hazardní hra spočívající v sázení na nalezení konkrétního ze tří míchaných předmětů. Nechte se zlákat a zahrajte si s opravdovým mistrem mnoha variant této zakázané hry. Uvidíte neuvěřitelné fígly a podvody, které Vám běžný skořápkář nikdy neukáže. Kouzelník Jiří Krejčí Vás přesvědčí o tom, že skořápky o pravé peníze nemáte nikdy hrát.

 

Kouzla s ohněm a střepy

Tento program je založen na manipulaci s otevřeným ohněm a střepy jsou rozbity ze skleněných nevratných lahví. Výstup trvá cca 8 – 10 minut. Tato napínavá podívaná je o to působivější, protože se do výstupu zapojí i diváci.

 

Žonglování

V žonglérském programu, který trvá 6 – 9 minut, spatříte žonglování s třemi, čtyřmi a pěti míčky, s ostrými noži, talířem. Na závěr žonglování se zavázanýma očima a žonglování ve tmě svítícími kužely. V programu je cca 50 změn.